ANKARA ŞEMSİYE KİRALAMA

ANKARA GÖLGELİK ŞEMSİYE KİRALAMA

Özel etkinliğinizin, düğün, nişan, fuar, bahçe organizasyon, piknik gibi organizasyon larınızn kötü hava şartlarından ve güneşten korunmasını sağlamak için çeşitli boyutlarda şemsiye kiralıyoruz.

Kiralama yaptığımız şemsiyeler güneşten ve yağmurdan korunmak için idealdir. Daha çok  3 metre ve 4 metre alan kaplayan arkadan direkli akordion şemsiyeler kiralanmaktadır bunun sebebi şık görünüşü ve arkadan direği sayesinde daha çok kullanım alanı olmasıdır.

Yaz partilerinden düğünlere, fuar organizasyonları ve konserlerden doğum günü partilerine ve kurumsal etkinliklere kadar, Türkiye nin en büyük ve kurumsal şemsiye gölgelik kiralama hizmeti veren firmamız, birçok memnun müşteriye, uygun fiyatlar ile şemsiye kiralama hizmeti vermiştir.

Türkiye nin birçok ilinde depoları olan şemsiye kiralama firmamız istediğiniz boy ve ölçülerde şemsiyeleri size en yakın depomuzdan nakliye ve ekibimiz ile göndererek şemsiye kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama hizmeti verdiğimiz şemsiyelerin kumaşları Uv güneş ışığı geçirmez özel şemsiyeler dir.

Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gebze, Kocaeli,Yalova, Bursa, Antalya, Mersin, Adana olmak üzere Türkiye nin tüm şehirlerinde şemsiye kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şemsiye kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak, teknik bilgi almak, fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Şemsiye kiralama fiyatları alır iken nakliye, kurulum, teslimat, şemsiye ebat ve özelliklerini dikkate alınız.

Sıcak aylar için gölge çözümleri sunmak isteyen ancak kış depolama alanı olmayan kafeler, bistrolar, barlar , plajlar için uzun süreli şemsiye kiralama hizmeti sunuyoruz. Kiralama yaptığımız şemsiye çeşitleri ve kiralık şemsiye gölgelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şemsiye kiralama firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara şemsiye kiralama görselleri;

Ankara Şemsiye kiralama iletişim bilgileri;

Ankara Şemsiye kiralama merkez iletişim; 0 850 885 09 05

Ankara Şemsiye kiralama cep telefonu; 0 537 494 85 65

Ankara Şemsiye kiralama e-mail; info@ankaraklimakiralama.com

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*