ANKARA PALMİYE MANTAR SOBA KİRALAMA

Ankara palmiye soba kiralama hizmetimiz ile kış aylarında açık alanın tadını çıkarın. Ankara palmiye soba kiralama ve satış hizmeti veren firmamız dan en ucuz uygun fiyatlar ile palmiye soba kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Palmiye soba kaç metrekare alan ısıtır,

Palmiye sobalar açık alan ısıtıcıları olarak adlandırılır fakat yüksekliği 2.40 metre ve üzeri genişliği 30mt^2 ve üzeri alanlarda tehlikesiz olarak çalışabilmektedir.

Palmiye soba ne kadar yakar,

Ankara da bulunan depo ve mağazalarımız dan kiralayacağınız palmiye mantar sobalar 12 kg lık mutfak tüpü olarak adlandırılan tüpler ile çalışmaktadır. Kiralık palmiye sobalar 16 saat full açık konumda yanması ile bir tüp bitirir. Bu sizin kiraladığınız palmiye mantar soba yı kaç saat ve hangi ayarda yakmanız ile ilişkilidir.

Palmiye soba bir günde kaç tüp bitirir,

Palmiye sobalar açık alan ısıtıcıları olarak adlandırılır fakat yüksekliği 2.40 metre ve üzeri genişliği 30mt^2 ve üzeri alanlarda tehlikesiz olarak çalışabilmektedir. Isıtma kapasitesi olarak kendi bulunduğu bölgede etrafını 25 mt^2 ye kadar ısıtabilmektedir. Kapalı mekanlarda bu ısı daha yüksek alanlarda hissedilebilmektedir. Ankara kiralık palmiye soba ve mantar soba hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara Kiralık Palmiye soba nakliye fiyatı nedir,

Ankara ili içerisinde palmiye ve mantar soba kiralama hizmeti veren firmamız Türkiye nin farklı illerinde bulunan depoları ile tüm illerde palmiye ve mantar soba kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Ankara ili tüm ilçelerinde cafe, organizasyon, bahçe, ticari alan gibi tüm işletme ve etkinliklere soba kiralama hizmeti veren firmamız dan en ucuz palmiye soba kiralama ve nakliye hizmeti fiyat bilgisi alabilirsiniz. Nakliye ücreti palmiye soba kiralayacağınız bölgenin merkeze olan uzaklığı ile ölçülmektedir. En ucuz uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Ankara palmiye soba kiralama fiyatları sorularınız için firmamızın iletişim numaralarını arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Palmiye soba günlük, aylık, haftalık ve sezonluk kiralanabilir.

Bahçe, teras, cafe, restaurant gibi dış mekan ısıtma ihtiyacı olan tüm alanlar için palmiye soba kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara kiralık palmiye soba teknik ve kiralama hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizi arayınız.

Tüp dahil veya hariç, nakliye dahil ve hariç olarak en uygun palmiye soba kiralama fiyat teklifini firmamızdan isteyiniz.

Ankara palmiye soba kiralama yapacağınız ürünleri iş yerimizde görebilir ve tüm şehirler için kiralama hizmeti alabilirsiniz.

AnkaraPalmiye Soba Mantar Şapkalı Soba Kiralama İletişim

Kurumsal: 0 850 885 09 05

Ankara Palmiye Soba Kiralama: 0 312 429 02 09

Türkiye Geneli Palmiye Soba Kiralama: 0 850 885 13 65

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi: info@ankaraklimakiralama.com

Ankara palmiye soba kiralama ürünlerimiz;

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*